Krajské kolo - Bratislavský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Studienka - ZŠ :Modra - ZŠ Vajanského Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 08:00 0 : 6
Dunajská Lužná:Studienka - ZŠ Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 08:40 8 : 2
Modra - ZŠ Vajanského:Dunajská Lužná Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 09:20 2 : 4

Krajské kolo - Banskobystrický kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Selce - ZŠ Fiľakovo - ZŠ Farská Lúka 03.05.2018 11:00 2 : 9

Krajské kolo - Košický kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - SŠG Užhorodská:Kysak - ZŠ Košice 02.05.2018 08:00 10 : 1
Michalovce - ZŠ T. Moussona:Košice - SŠG Užhorodská Košice 02.05.2018 08:40 6 : 2
Kysak - ZŠ:Michalovce - ZŠ T. Moussona Košice 02.05.2018 09:20 0 : 13

Krajské kolo - Nitriansky kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Komárno - ZŠ Pohraničná:Nitra - ZŠ Fatranská ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.04.2018 11:00 5 : 9
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Komárno - ZŠ Pohraničná ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.04.2018 09:40 6 : 5
Nitra - ZŠ Fatranská:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.12.2018 10:20 5 : 4

Krajské kolo - Prešovský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Snina - ZŠ Študentská Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 08:00 3 : 2
Veľký Šariš - ZŠ:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 08:40 2 : 3 P
Spišské Bystré - ZŠ:Veľký Šariš - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 09:20 4 : 2
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 10:00 4 : 5
Snina - ZŠ Študentská:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 10:40 1 : 0
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Spišské Bystré - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 11:20 3 : 5
Veľký Šariš - ZŠ:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 12:00 4 : 6
Spišské Bystré - ZŠ:Snina - ZŠ Študentská Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 12:40 1 : 0
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Spišské Bystré - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 13:20 1 : 2
Snina - ZŠ Študentská:Veľký Šariš - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 24.04.2018 14:00 1 : 0

Krajské kolo - Trenčianský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Partizánske - 8RG:Pov. Bystrica - ZŠ Stred Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 08:00 1 : 8
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Partizánske - 8RG Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 08:40 10 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ Stred:Pruské - ZŠ H. Gavloviča Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 09:20 3 : 13

Krajské kolo - Žilinský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
K.N.M - ZŠ Clementisova:D. Kubín - ZŠ J. Matúšku Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 08:00 0 : 6
Svrčinovec - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 08:40 3 : 1
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:Svrčinovec - ZŠ Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 09:20 4 : 5 P

HUSTE (.SK) ZÁHORIE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Závod - ZŠ Sokolská:Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 14.11.2017 10:00 1 : 19
Studienka - ZŠ :ZŠ Láb ZŠ Gajary 14.11.2017 10:30 4 : 3
Gajary - ZŠ Skuteckého:Studienka - ZŠ ZŠ Gajary 14.11.2017 11:00 3 : 2
ZŠ Láb:Závod - ZŠ Sokolská ZŠ Gajary 14.11.2017 11:30 8 : 1
ZŠ Láb:Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 14.11.2017 12:00 2 : 12
Závod - ZŠ Sokolská:Studienka - ZŠ ZŠ Gajary 14.11.2017 12:30 3 : 12
Závod - ZŠ Sokolská:Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 14.02.2018 10:00 0 : 9
Studienka - ZŠ :ZŠ Láb ZŠ Gajary 14.02.2018 10:30 6 : 0
Gajary - ZŠ Skuteckého:Studienka - ZŠ ZŠ Gajary 14.02.2018 11:00 2 : 3
ZŠ Láb:Závod - ZŠ Sokolská ZŠ Gajary 14.02.2018 11:30 9 : 2
ZŠ Láb:Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 14.02.2018 12:00 5 : 3
Závod - ZŠ Sokolská:Studienka - ZŠ ZŠ Gajary 14.02.2018 12:30 0 : 11

MALÉ KARPATY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Modra - ZŠ Vajanského:ZŠ s MŠ Báhoň 14.12.2017 08:30 2 : 0
ZŠ s MŠ Báhoň:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 14.12.2017 09:30 5 : 1
Modra - ZŠ Vajanského:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 14.12.2017 10:30 3 : 0
Modra - ZŠ Vajanského:ZŠ s MŠ Báhoň 30.01.2018 09:30 0 : 0
ZŠ s MŠ Báhoň:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 30.01.2018 11:30 2 : 0
Modra - ZŠ Vajanského:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 30.01.2018 10:30 1 : 1

ŽITNÝ OSTROV WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Bernolákovo - ZŠ Komenského ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 6 : 4
Galanta - ZŠ Štefánikova:Dunajská Lužná ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 0 : 5
Bernolákovo - ZŠ Komenského:Galanta - ZŠ Štefánikova ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 5 : 0
Dunajská Lužná:Šamorín - ZŠ Mateja Bela ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 4 : 0
Dunajská Lužná:Bernolákovo - ZŠ Komenského ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 7 : 0
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Galanta - ZŠ Štefánikova ZŠ-Bernolákovo 15.11.2017 09:00 8 : 0
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Bernolákovo - ZŠ Komenského Dunajská Lužná 13.02.2018 09:00 10 : 2
Galanta - ZŠ Štefánikova:Dunajská Lužná Dunajská Lužná 13.02.2018 09:40 0 : 8
Bernolákovo - ZŠ Komenského:Galanta - ZŠ Štefánikova Dunajská Lužná 13.02.2018 10:20 10 : 0
Dunajská Lužná:Šamorín - ZŠ Mateja Bela Dunajská Lužná 13.02.2018 11:00 1 : 2
Dunajská Lužná:Bernolákovo - ZŠ Komenského Dunajská Lužná 13.02.2018 11:40 5 : 4
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Galanta - ZŠ Štefánikova Dunajská Lužná 13.02.2018 12:20 10 : 0

HRON WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 09.11.2017 09:00 8 : 4
Žiar n. H - ZŠ Jilemnického:Selce - ZŠ 09.11.2017 10:00 2 : 9
Banská Bystrica - ZŠ Narnia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 09.11.2017 11:00 2 : 4
Selce - ZŠ:Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia 09.11.2017 12:00 3 : 2
Selce - ZŠ:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 09.11.2017 13:00 13 : 3
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 09.11.2017 09:00 5 : 2
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 18.01.2018 09:00 7 : 4
Žiar n. H - ZŠ Jilemnického:Selce - ZŠ 18.01.2018 09:00 0 : 3
Banská Bystrica - ZŠ Narnia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 18.01.2018 09:00 3 : 0
Selce - ZŠ:Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia 18.01.2018 09:00 6 : 3
Selce - ZŠ:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 18.01.2018 09:00 5 : 3
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 18.01.2018 09:00 3 : 0

JOJ CINEMA FIĽAKOVO

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - Gymnázium 07.11.2017 08:20 10 : 1
Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho:Fiľakovo - ZŠ Farská lúka 07.11.2017 09:00 1 : 15
Fiľakovo - Gymnázium:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho 07.11.2017 09:40 3 : 4
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - ZŠ Školská 07.11.2017 10:20 7 : 1
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - Gymnázium 07.11.2017 11:00 14 : 1
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho 07.11.2017 11:40 2 : 1
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - Gymnázium Fiľakovo 18.01.2018 08:30 11 : 1
Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho:Fiľakovo - ZŠ Farská lúka Fiľakovo 18.01.2018 09:10 3 : 9
Fiľakovo - Gymnázium:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho Fiľakovo 18.01.2018 09:50 1 : 8
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - ZŠ Školská Fiľakovo 18.01.2018 10:30 8 : 3
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - Gymnázium Fiľakovo 18.01.2018 11:10 14 : 1
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho Fiľakovo 18.01.2018 11:50 5 : 2

JOJ CINEMA KOŠICE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - ZŠ Staničná:Košice - SŠG Užhorodská ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 09:00 7 : 6
Košice - ZŠ Hroncova:Košice - ZŠ Belehradská ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 09:45 6 : 11
Košice - SŠG Užhorodská:Košice - ZŠ Hroncova ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 10:45 24 : 3
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - ZŠ Staničná ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 11:30 2 : 13
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - SŠG Užhorodská ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 12:30 5 : 11
Košice - ZŠ Staničná:Košice - ZŠ Hroncova ŠH Lokomotíva Košice 06.11.2017 13:15 10 : 2
Košice - ZŠ Staničná:Košice - SŠG Užhorodská 01.01.2018 09:00 2 : 8
Košice - ZŠ Hroncova:Košice - ZŠ Belehradská 01.01.2018 09:00 2 : 3
Košice - SŠG Užhorodská:Košice - ZŠ Hroncova 01.01.2018 09:00 23 : 0
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - ZŠ Staničná 01.01.2018 09:00 6 : 6
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - SŠG Užhorodská 01.01.2018 09:00 1 : 6
Košice - ZŠ Staničná:Košice - ZŠ Hroncova 01.01.2018 09:00 12 : 2

KOŠICE PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - ZŠ Masarykova:Kysak - ZŠ ZŠ Masaryková 14.12.2017 09:00 1 : 7
Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika:Košice - ZŠ Masarykova ZŠ Masaryková 14.12.2017 09:40 1 : 14
Kysak - ZŠ:Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika ZŠ Masaryková 14.12.2017 10:20 8 : 0
Košice - ZŠ Masarykova:Kysak - ZŠ 25.01.2018 09:00 4 : 1
Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika:Košice - ZŠ Masarykova 25.01.2018 09:30 0 : 4
Kysak - ZŠ:Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika 25.01.2018 10:00 11 : 1

LABOREC WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.09.2017 00:00 4 : 0
Michalovce - ZŠ T. Moussona:Michalovce - ZŠ P. Horova 01.09.2017 00:00 8 : 1
Michalovce - ZŠ Moskovská:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.09.2017 00:00 0 : 15
Michalovce - ZŠ P. Horova:Strážske - ZŠ Mierová 01.09.2017 00:00 5 : 2
Michalovce - ZŠ P. Horova:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.09.2017 00:00 8 : 0
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.09.2017 00:00 2 : 7
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.01.2018 09:00 1 : 0
Michalovce - ZŠ T. Moussona:Michalovce - ZŠ P. Horova 01.01.2018 09:00 6 : 0
Michalovce - ZŠ Moskovská:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.01.2018 09:00 0 : 11
Michalovce - ZŠ P. Horova:Strážske - ZŠ Mierová 01.01.2018 09:00 3 : 0
Michalovce - ZŠ P. Horova:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.01.2018 09:00 11 : 1
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.01.2018 09:00 0 : 2

DOLNÝ VÁH WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Lipová - ZŠ:Dedinka - ZŠ Komárno 18.12.2017 09:00 3 : 3
Komárno - ZŠ Pohraničná:Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM 18.12.2017 10:00 6 : 0
Dedinka - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná 18.12.2017 11:00 0 : 5
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Lipová - ZŠ 18.12.2017 12:00 3 : 2
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Dedinka - ZŠ 18.12.2017 13:00 2 : 3
Lipová - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná 18.12.2017 14:00 0 : 5
Lipová - ZŠ:Dedinka - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 3 : 3
Komárno - ZŠ Pohraničná:Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM Kolta 29.01.2018 09:00 7 : 3
Dedinka - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Kolta 29.01.2018 09:00 3 : 6
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Lipová - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 1 : 9
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Dedinka - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 2 : 4
Lipová - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Kolta 29.01.2018 09:00 4 : 6

JOJ CINEMA NITRA

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Nitra - ZŠ Beethovenova:Nitra - ZŠ Fatranská 01.09.2017 00:00 2 : 7
Nitra - ZŠ Topoľová:Nitra - ZŠ Beethovenova 01.09.2017 00:00 1 : 7
Nitra - ZŠ Fatranská:Nitra - ZŠ Topoľová 01.09.2017 00:00 7 : 0
Nitra - ZŠ Beethovenova:Nitra - ZŠ Fatranská 01.01.2018 09:00 2 : 5
Nitra - ZŠ Topoľová:Nitra - ZŠ Beethovenova 01.01.2018 09:00 2 : 4
Nitra - ZŠ Fatranská:Nitra - ZŠ Topoľová 01.01.2018 09:00 10 : 2

NOVÉ ZÁMKY PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 09:00 3 : 4
Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 09:30 2 : 6
Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 10:00 0 : 9
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Úľany nad Žitavou - ZŠ ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 10:20 11 : 4
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 10:40 10 : 0
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 10.11.2017 11:10 3 : 14
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 10:00 3 : 0
Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 10:40 2 : 11
Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 11:20 0 : 3
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Úľany nad Žitavou - ZŠ ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 11:40 14 : 3
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 12:10 3 : 0
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 17.01.2018 12:35 7 : 8

JOJ CINEMA VRANOV NAD TOPĹOU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova 01.09.2017 00:00 18 : 0
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh 01.09.2017 00:00 5 : 4
Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna 01.09.2017 00:00 1 : 5
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova 01.01.2018 09:00 11 : 1
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh 01.01.2018 09:00 2 : 12
Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna 01.01.2018 09:00 2 : 9

VRANOV NAD TOPĽOU PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Sečovská Polianka - ZŠ ZŠ Bystré 07.11.2017 15:50 5 : 4 P
Bystré - ZŠ:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova ZŠ Bystré 07.11.2017 14:00 0 : 1 P
Sečovská Polianka - ZŠ:Bystré - ZŠ ZŠ Bystré 07.11.2017 13:05 1 : 4
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Sečovská Polianka - ZŠ Sečovská Polianka 30.01.2018 09:00 10 : 3
Bystré - ZŠ:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova Sečovská Polianka 30.01.2018 09:30 0 : 3
Sečovská Polianka - ZŠ:Bystré - ZŠ Sečovská Polianka 30.01.2018 10:00 2 : 3

PREŠOV PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 08:30 0 : 2
Prešov - ZŠ Šrobárova:Prešov - ZŠ Bajkalská ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 09:10 3 : 1
Prešov - SSŠ Solivarská:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 10:00 6 : 2
Prešov - ZŠ Bajkalská:Veľký Šariš - ZŠ ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 10:40 1 : 7
Prešov - ZŠ Bajkalská:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 11:30 0 : 5
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 10.11.2017 12:10 4 : 2
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárova Prešov 18.01.2018 08:30 4 : 1
Prešov - ZŠ Šrobárova:Prešov - ZŠ Bajkalská ZŠ Šrobárova Prešov 18.01.2018 09:10 1 : 2
Prešov - SSŠ Solivarská:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárova Prešov 10.01.2018 10:00 3 : 5
Prešov - ZŠ Bajkalská:Veľký Šariš - ZŠ ZŠ Šrobárova Prešov 18.01.2018 10:40 1 : 1
Prešov - ZŠ Bajkalská:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárova Prešov 18.01.2018 11:30 2 : 3
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárova Prešov 18.01.2018 12:10 6 : 1

VIHORLAT HUSTE(.SK)

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.09.2017 08:00 2 : 1
Snina - ZŠ Študentská:Snina - ZŠ Komenského Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.11.2017 08:30 5 : 2
Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla :Snina - ZŠ Študentská Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.11.2017 09:00 2 : 1
Snina - ZŠ Komenského:Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.11.2017 09:30 3 : 2
Snina - ZŠ Komenského:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.09.2017 10:00 1 : 7
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Snina - ZŠ Študentská Základná škola, Ul. Komenského 2666/16, 069 01 Snina 07.11.2017 10:30 1 : 4
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla 01.01.2018 09:00 1 : 3
Snina - ZŠ Študentská:Snina - ZŠ Komenského 01.01.2018 09:00 3 : 2
Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla :Snina - ZŠ Študentská 01.01.2018 09:00 0 : 3
Snina - ZŠ Komenského:Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská 01.01.2018 09:00 0 : 2
Snina - ZŠ Komenského:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla 01.01.2018 09:00 0 : 1
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Snina - ZŠ Študentská 01.01.2018 09:00 0 : 1

VYSOKÉ TATRY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Tatranská Lomnica - ZŠ:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ ZŠ a MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 09:00 4 : 5
Spišské Bystré - ZŠ:Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského 12.10.2017 10:00 9 : 1
Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ:Spišské Bystré - ZŠ Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 12.10.2017 10:00 0 : 5
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Tatranská Lomnica - ZŠ Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 12.10.2017 11:00 5 : 3
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 12.10.2017 12:00 1 : 6
Tatranská Lomnica - ZŠ:Spišské Bystré - ZŠ Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 12.10.2017 13:00 1 : 11
Tatranská Lomnica - ZŠ:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 09:00 1 : 4
Spišské Bystré - ZŠ:Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 09:25 8 : 1
Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ:Spišské Bystré - ZŠ ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 10:10 0 : 2
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Tatranská Lomnica - ZŠ ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 10:30 3 : 1
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 11:10 1 : 2
Tatranská Lomnica - ZŠ:Spišské Bystré - ZŠ ZŠ Spišské Bystré 23.11.2017 11:30 0 : 10

JOJ CINEMA PARTIZÁNSKE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - 8RG ŠH Partizánske 07.11.2017 09:00 3 : 10
Partizánske - ZŠ R. Jašíka:Partizánske - ZŠ Malinovského ŠH Partizánske 07.11.2017 10:20 2 : 3
Partizánske - 8RG:Partizánske - ZŠ R. Jašíka ŠH Partizánske 07.11.2017 10:20 4 : 1
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - ZŠ Športovcov ŠH Partizánske 07.11.2017 11:00 10 : 3
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - 8RG ŠH Partizánske 07.11.2017 11:40 0 : 12
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - ZŠ R. Jašíka SH Partizánske 07.11.2017 12:20 3 : 8
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - 8RG ŠH Partizánske 16.01.2018 09:00 1 : 5
Partizánske - ZŠ R. Jašíka:Partizánske - ZŠ Malinovského SH Partizánske 16.01.2018 12:00 4 : 5
Partizánske - 8RG:Partizánske - ZŠ R. Jašíka ŠH Partizánske 16.01.2018 10:20 7 : 2
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - ZŠ Športovcov SH Partizánske 16.01.2018 11:00 7 : 2
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - 8RG ŠH Partizánske 16.01.2018 11:40 2 : 2
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - ZŠ R. Jašíka ŠH Partizánske 16.01.2018 14:00 1 : 3

JOJ CINEMA POVAŽSKÁ BYSTRICA

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - SZŠ DSA ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 08:30 3 : 0
Pov. Bystrica - ZŠ Stred:Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 09:10 6 : 0
Pov. Bystrica - SZŠ DSA:Pov. Bystrica - ZŠ Stred ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 10:00 0 : 5
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 10:40 5 : 2
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - SZŠ DSA ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 11:30 4 : 0
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - ZŠ Stred ZŠ DSA, Považská Bystrica 08.11.2017 12:10 0 : 7
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 01.01.2018 09:00 0 : 3
Pov. Bystrica - ZŠ Stred:Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná 01.01.2018 09:00 3 : 2
Pov. Bystrica - SZŠ DSA:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 01.01.2018 09:00 0 : 12
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína 01.01.2018 09:00 4 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 01.01.2018 09:00 4 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 01.01.2018 09:00 0 : 5

STRÁŽOVSKÉ VRCHY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Bolešov - ZŠ:Pruské - ZŠ H. Gavloviča 02.02.2018 11:00 2 : 6
Mikušovce - ZŠ:Bolešov - ZŠ 02.02.2018 10:15 3 : 5
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Mikušovce - ZŠ 02.02.2018 09:30 6 : 3
Bolešov - ZŠ:Pruské - ZŠ H. Gavloviča 02.02.2018 13:10 3 : 4
Mikušovce - ZŠ:Bolešov - ZŠ 02.02.2018 12:25 8 : 5
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Mikušovce - ZŠ 02.02.2018 11:45 9 : 4

KYSUCE HUSTE (.SK)

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Povina - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova MŠH KNM 09.11.2017 08:00 2 : 6
Ochodnica - ZŠ:K.N.M - ZŠ Dolinský Potok MŠH KNM 09.11.2017 09:00 0 : 3
K.N.M - ZŠ Clementisova:Ochodnica - ZŠ Kysucké Nové Mesto 09.11.2017 08:30 2 : 3 P
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:Povina - ZŠ 01.09.2017 00:00 2 : 4
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:K.N.M - ZŠ Clementisova MsŠH, KNM 01.09.2017 00:00 0 : 3
Povina - ZŠ:Ochodnica - ZŠ MŠH KNM 09.11.2017 10:00 1 : 0
Povina - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova 01.01.2018 09:00 0 : 0
Ochodnica - ZŠ:K.N.M - ZŠ Dolinský Potok 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Clementisova:Ochodnica - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:Povina - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:K.N.M - ZŠ Clementisova 01.01.2018 09:00 0 : 0
Povina - ZŠ:Ochodnica - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0

SEVER PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zš s Mš Oravský Podzámok:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava ZŠ Janka Matúšku v Dolnom Kubíne 25.10.2017 09:00 2 : 7
Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej:D. Kubín - ZŠ J. Matúšku zš janka matušku dolny kubín 25.10.2017 09:40 1 : 7
D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej ZŠ Janka Matúšku v Dolnom Kubíne 25.10.2017 10:30 5 : 4
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:Zš s Mš Oravský Podzámok zš janka matušku dolny kubín 25.10.2017 08:00 12 : 1
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava ZŠ Janka Matúšku v Dolnom Kubíne 25.10.2017 11:10 9 : 2
Zš s Mš Oravský Podzámok:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej ZŠ Janka Matúšku v Dolnom Kubíne 25.10.2017 12:00 1 : 3
Zš s Mš Oravský Podzámok:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 09:00 7 : 6
Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej:D. Kubín - ZŠ J. Matúšku zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 09:40 2 : 6
D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 10:20 0 : 5
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:Zš s Mš Oravský Podzámok zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 11:00 16 : 7
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 11:40 9 : 1
Zš s Mš Oravský Podzámok:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej zš janka matušku dolny kubín 28.11.2017 12:20 1 : 5

ŽILINA PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Žilina - ZŠ Lichardova:Belá - Spojená škola Čadca 13.11.2017 08:00 4 : 0
Svrčinovec - ZŠ:Gbeľany - ZŠ 01.09.2017 00:00 5 : 0
Belá - Spojená škola:Svrčinovec - ZŠ Čadca 06.11.2017 09:30 0 : 6
Gbeľany - ZŠ:Žilina - ZŠ Lichardova Čadca 06.11.2017 09:30 1 : 5
Gbeľany - ZŠ:Belá - Spojená škola Čadca 06.11.2017 10:00 3 : 0
Žilina - ZŠ Lichardova:Svrčinovec - ZŠ Čadca 06.11.2017 10:30 0 : 1
Žilina - ZŠ Lichardova:Belá - Spojená škola Čadca 13.11.2018 09:00 3 : 0
Svrčinovec - ZŠ:Gbeľany - ZŠ Čadca 13.11.2018 09:30 3 : 0
Belá - Spojená škola:Svrčinovec - ZŠ Čadca 13.11.2018 10:00 0 : 6
Gbeľany - ZŠ:Žilina - ZŠ Lichardova Čadca 13.11.2018 10:30 0 : 5
Gbeľany - ZŠ:Belá - Spojená škola Čadca 13.11.2018 11:00 4 : 1
Žilina - ZŠ Lichardova:Svrčinovec - ZŠ Čadca 13.11.2018 11:30 2 : 3