Krajské kolo - Bratislavský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Gajary - ZŠ Skuteckého:Modra - ZŠ Vajanského Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 09:00 3 : 2
Dunajská Lužná:Gajary - ZŠ Skuteckého Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 09:40 2 : 10
Modra - ZŠ Vajanského:Dunajská Lužná Gajary - ZŠ Skuteckého 10.05.2018 10:20 6 : 3

Krajské kolo - Banskobystrický kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia Fiľakovo - ZŠ Farská lúka 03.05.2018 10:00 3 : 9

Krajské kolo - Košický kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - ZŠ Staničná:Kysak - ZŠ Košice 02.05.2018 08:00 8 : 1
Strážske - ZŠ Mierová:Košice - ZŠ Staničná Košice 02.05.2018 08:40 3 : 5
Kysak - ZŠ:Strážske - ZŠ Mierová Košice 02.05.2018 09:20 2 : 3

Krajské kolo - Nitriansky kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Komárno - ZŠ Pohraničná:Nitra - ZŠ Fatranská ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.04.2018 09:30 6 : 2
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Komárno - ZŠ Pohraničná ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.04.2018 10:00 4 : 0
Nitra - ZŠ Fatranská:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky 26.04.2018 11:30 1 : 9

Krajské kolo - Prešovský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Snina - ZŠ Komenského Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 08:00 0 : 1
Veľký Šariš - ZŠ:Sečovská Polianka - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 08:40 1 : 3 P
Spišské Bystré - ZŠ:Veľký Šariš - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 09:20 2 : 1
Sečovská Polianka - ZŠ:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 10:00 1 : 2
Snina - ZŠ Komenského:Sečovská Polianka - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 10:40 0 : 2
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Spišské Bystré - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 11:20 0 : 3
Veľký Šariš - ZŠ:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 12:00 0 : 1
Spišské Bystré - ZŠ:Snina - ZŠ Komenského Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 12:40 2 : 0
Sečovská Polianka - ZŠ:Spišské Bystré - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 13:20 1 : 6
Snina - ZŠ Komenského:Veľký Šariš - ZŠ Športcentrum Zámoček Poprad Matejovce 25.04.2018 14:00 2 : 0

Krajské kolo - Trenčianský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Partizánske - 8RG:Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína
Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 08:00 7 : 0
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Partizánske - 8RG
Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 08:40 2 : 6
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pruské - ZŠ H. Gavloviča
Pruské - ZS H. Gavloviča 19.05.2018 09:20 0 : 7

Krajské kolo - Žilinský kraj

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
K.N.M - ZŠ Clementisova:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 08:00 5 : 4 P
Svrčinovec - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 08:40 1 : 5
Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej:Svrčinovec - ZŠ Čadca - Mestká športová hale Pratex 13.04.2018 09:20 8 : 0

HUSTE (.SK) ZÁHORIE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Studienka - ZŠ :Gajary - ZŠ Skuteckého 16.11.2017 10:00 0 : 2
Závod - ZŠ Sokolská:ZŠ Láb 16.11.2017 10:30 3 : 2
Gajary - ZŠ Skuteckého:Závod - ZŠ Sokolská 16.11.2017 11:00 4 : 1
ZŠ Láb:Studienka - ZŠ 16.11.2017 11:30 3 : 4 P
ZŠ Láb:Gajary - ZŠ Skuteckého 16.11.2017 12:00 1 : 5
Studienka - ZŠ :Závod - ZŠ Sokolská 16.11.2017 12:30 7 : 1
Studienka - ZŠ :Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 13.12.2017 10:00 2 : 4
Závod - ZŠ Sokolská:ZŠ Láb ZŠ Gajary 13.02.2018 10:30 1 : 7
Gajary - ZŠ Skuteckého:Závod - ZŠ Sokolská ZŠ Gajary 13.02.2018 11:00 14 : 0
ZŠ Láb:Studienka - ZŠ ZŠ Gajary 13.02.2018 11:30 1 : 6
ZŠ Láb:Gajary - ZŠ Skuteckého ZŠ Gajary 13.02.2018 12:00 2 : 7
Studienka - ZŠ :Závod - ZŠ Sokolská ZŠ Gajary 13.01.2018 12:30 11 : 0

MALÉ KARPATY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Modra - ZŠ Vajanského:ZŠ s MŠ Báhoň 14.12.2017 09:00 7 : 0
ZŠ s MŠ Báhoň:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 14.12.2017 10:00 0 : 5
Modra - ZŠ Vajanského:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 14.12.2017 11:00 3 : 1
Modra - ZŠ Vajanského:ZŠ s MŠ Báhoň 30.01.2018 11:00 5 : 0
ZŠ s MŠ Báhoň:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 30.01.2018 10:00 1 : 3
Modra - ZŠ Vajanského:Modra - ZŠ Ľ. Štúra 30.01.2018 09:00 8 : 0

ŽITNÝ OSTROV WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Bernolákovo - ZŠ Komenského ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 5 : 4
Galanta - ZŠ Štefánikova:Dunajská Lužná ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 1 : 1
Bernolákovo - ZŠ Komenského:Galanta - ZŠ Štefánikova ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 4 : 2
Dunajská Lužná:Šamorín - ZŠ Mateja Bela ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 1 : 1
Dunajská Lužná:Bernolákovo - ZŠ Komenského ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 0 : 6
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Galanta - ZŠ Štefánikova ZŠ-Bernolákovo 14.12.2017 09:00 1 : 0
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Bernolákovo - ZŠ Komenského Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 2 : 1
Galanta - ZŠ Štefánikova:Dunajská Lužná Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 2 : 3
Bernolákovo - ZŠ Komenského:Galanta - ZŠ Štefánikova Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 2 : 1
Dunajská Lužná:Šamorín - ZŠ Mateja Bela Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 7 : 3
Dunajská Lužná:Bernolákovo - ZŠ Komenského Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 7 : 3
Šamorín - ZŠ Mateja Bela:Galanta - ZŠ Štefánikova Dunajská Lužná 27.02.2018 09:00 2 : 0

HRON WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 10.11.2017 09:00 12 : 1
Žiar n. H - ZŠ Jilemnického:Selce - ZŠ Zvolen 10.11.2017 09:40 0 : 8
Banská Bystrica - ZŠ Narnia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 10.11.2017 10:20 3 : 2
Selce - ZŠ:Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia 10.11.2017 11:00 2 : 3
Selce - ZŠ:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 10.11.2017 11:40 8 : 0
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 10.11.2017 12:20 16 : 1
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 19.01.2018 09:00 7 : 3
Žiar n. H - ZŠ Jilemnického:Selce - ZŠ 19.01.2018 09:00 0 : 3
Banská Bystrica - ZŠ Narnia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 19.01.2018 09:00 3 : 0
Selce - ZŠ:Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia 19.01.2018 09:00 1 : 2
Selce - ZŠ:Banská Bystrica - ZŠ Narnia 19.01.2018 09:00 6 : 0
Zvolen - ZŠ sv. Dominika Savia:Žiar n. H - ZŠ Jilemnického 19.01.2018 09:00 3 : 0

JOJ CINEMA FIĽAKOVO

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - Gymnázium 09.11.2017 08:30 16 : 1
Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho:Fiľakovo - ZŠ Farská lúka 09.11.2017 09:10 0 : 15
Fiľakovo - Gymnázium:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho 09.11.2017 09:50 5 : 4
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - ZŠ Školská 09.11.2017 10:30 7 : 1
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - Gymnázium 09.11.2017 11:10 9 : 4
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho 09.11.2017 11:50 13 : 2
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - Gymnázium Fiľakovo 16.01.2018 08:30 19 : 0
Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho:Fiľakovo - ZŠ Farská lúka Fiľakovo 16.01.2018 09:10 0 : 10
Fiľakovo - Gymnázium:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho Fiľakovo 16.01.2018 09:50 0 : 7
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - ZŠ Školská Fiľakovo 16.01.2018 10:30 5 : 3
Fiľakovo - ZŠ Farská lúka:Fiľakovo - Gymnázium Fiľakovo 16.01.2018 11:10 11 : 1
Fiľakovo - ZŠ Školská:Fiľakovo - ZŠ s VJM Koháryho Fiľakovo 16.01.2018 11:50 7 : 0

JOJ CINEMA KOŠICE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - ZŠ Staničná:Košice - SŠG Užhorodská 01.09.2017 00:00 12 : 1
Košice - ZŠ Hroncova:Košice - ZŠ Belehradská 01.09.2017 00:00 4 : 3
Košice - SŠG Užhorodská:Košice - ZŠ Hroncova 01.09.2017 00:00 6 : 1
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - ZŠ Staničná 01.09.2017 00:00 4 : 16
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - SŠG Užhorodská 01.09.2017 00:00 0 : 5
Košice - ZŠ Staničná:Košice - ZŠ Hroncova 01.09.2017 00:00 12 : 0
Košice - ZŠ Staničná:Košice - SŠG Užhorodská 30.01.2018 09:00 2 : 0
Košice - ZŠ Hroncova:Košice - ZŠ Belehradská 30.01.2018 09:00 2 : 4
Košice - SŠG Užhorodská:Košice - ZŠ Hroncova 30.01.2018 09:00 8 : 4
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - ZŠ Staničná 30.01.2018 09:00 0 : 13
Košice - ZŠ Belehradská:Košice - SŠG Užhorodská 30.01.2018 09:00 1 : 4
Košice - ZŠ Staničná:Košice - ZŠ Hroncova 30.01.2018 09:00 20 : 1

KOŠICE PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Košice - ZŠ Masarykova:Kysak - ZŠ Košice - ZŠ Masarykova 14.12.2017 11:00 4 : 3
Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika:Košice - ZŠ Masarykova Košice - ZŠ Masarykova 14.12.2017 11:30 1 : 4
Kysak - ZŠ:Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika Košice - ZŠ Masarykova 14.12.2017 12:00 5 : 2
Košice - ZŠ Masarykova:Kysak - ZŠ 25.01.2018 11:00 1 : 5
Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika:Košice - ZŠ Masarykova 25.01.2018 11:30 0 : 1
Kysak - ZŠ:Trebišov - ZŠ M.R. Štefánika 25.01.2018 12:00 4 : 1

LABOREC WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.09.2017 00:00 6 : 2
Michalovce - ZŠ T. Moussona:Michalovce - ZŠ P. Horova 01.09.2017 00:00 4 : 0
Michalovce - ZŠ Moskovská:Michalovce - ZŠ T. Moussona MŠH Michalovce 01.09.2017 00:00 1 : 11
Michalovce - ZŠ P. Horova:Strážske - ZŠ Mierová 01.09.2017 00:00 1 : 5
Michalovce - ZŠ P. Horova:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.09.2017 00:00 2 : 3
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.09.2017 00:00 2 : 0
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.01.2018 09:00 2 : 0
Michalovce - ZŠ T. Moussona:Michalovce - ZŠ P. Horova 01.01.2018 09:00 5 : 1
Michalovce - ZŠ Moskovská:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.01.2018 09:00 0 : 10
Michalovce - ZŠ P. Horova:Strážske - ZŠ Mierová 01.01.2018 09:00 0 : 3
Michalovce - ZŠ P. Horova:Michalovce - ZŠ Moskovská 01.01.2018 09:00 6 : 1
Strážske - ZŠ Mierová:Michalovce - ZŠ T. Moussona 01.01.2018 09:00 2 : 2

DOLNÝ VÁH WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Lipová - ZŠ:Dedinka - ZŠ Komárno 18.12.2017 09:00 1 : 2
Komárno - ZŠ Pohraničná:Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM Komárno 18.12.2017 09:00 1 : 1
Dedinka - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Komárno 18.12.2017 09:00 0 : 3
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Lipová - ZŠ Komárno 18.12.2017 09:00 3 : 0
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Dedinka - ZŠ Komárno 18.12.2017 09:00 3 : 1
Lipová - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Komárno 18.12.2017 09:00 0 : 5
Lipová - ZŠ:Dedinka - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 3 : 0
Komárno - ZŠ Pohraničná:Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM Kolta 29.01.2018 09:00 1 : 0
Dedinka - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Kolta 29.01.2018 09:00 2 : 2
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Lipová - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 4 : 0
Hurbanovo - ZŠ s MŠ Á. Fesztyho s VJM:Dedinka - ZŠ Kolta 29.01.2018 09:00 2 : 0
Lipová - ZŠ:Komárno - ZŠ Pohraničná Kolta 29.01.2018 09:00 0 : 6

JOJ CINEMA NITRA

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Nitra - ZŠ Beethovenova:Nitra - ZŠ Fatranská 01.09.2017 00:00 3 : 4
Nitra - ZŠ Topoľová:Nitra - ZŠ Beethovenova 01.09.2017 00:00 0 : 0
Nitra - ZŠ Fatranská:Nitra - ZŠ Topoľová 01.09.2017 00:00 3 : 1
Nitra - ZŠ Beethovenova:Nitra - ZŠ Fatranská 01.01.2018 09:00 4 : 2
Nitra - ZŠ Topoľová:Nitra - ZŠ Beethovenova 01.01.2018 09:00 4 : 2
Nitra - ZŠ Fatranská:Nitra - ZŠ Topoľová 01.01.2018 09:00 3 : 3

NOVÉ ZÁMKY PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 09:00 2 : 3
Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 09:30 1 : 8
Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 10:00 5 : 2
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Úľany nad Žitavou - ZŠ ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 10:30 3 : 1
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 11:00 2 : 0
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 09.11.2017 11:30 1 : 4
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 09:00 3 : 0
Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa:Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 09:30 0 : 11
Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 10:00 0 : 3
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Úľany nad Žitavou - ZŠ ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 11:00 6 : 0
Nové Zámky - ZŠ G. Betlehena:Mojzesovo - ZŠ Mojzesove-Černík ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 12:00 3 : 0
Úľany nad Žitavou - ZŠ:Palárikovo - ZŠ K. Strmeňa ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 19.01.2018 12:30 5 : 2

JOJ CINEMA VRANOV NAD TOPĹOU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova ZŠ Lúčna 08.11.2017 08:30 9 : 0
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh 01.09.2017 00:00 5 : 0
Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna ZŠ Lúčna 08.11.2017 09:15 0 : 7
Vranov n. Topľou - ZŠ Juh:Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova ZŠ Lúčna 07.02.2018 09:00 4 : 1
Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna:Vranov n. Topľou - ZŠ Juh 08.02.2018 09:00 3 : 0
Vranov n. Topľou - ZŠ Kukučínova:Vranov nad Topľou - ZŠ Lúčna 01.01.2018 09:00 0 : 2

VRANOV NAD TOPĽOU PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Sečovská Polianka - ZŠ:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova ZŠ Bystré 07.11.2017 13:40 5 : 2
Bystré - ZŠ:Sečovská Polianka - ZŠ ZŠ Bystré 07.11.2017 12:30 1 : 3
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Bystré - ZŠ ZŠ Bystré 07.11.2017 15:10 1 : 2
Sečovská Polianka - ZŠ:Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova Sečovská Polianka 30.01.2018 10:00 6 : 3
Bystré - ZŠ:Sečovská Polianka - ZŠ Sečovská Polianka 30.01.2018 10:30 0 : 5
Hanušovce n. Topľou - ZŠ Štúrova:Bystré - ZŠ 30.01.2018 11:00 2 : 1

PREŠOV PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 08:30 3 : 0
Prešov - ZŠ Šrobárova:Prešov - ZŠ Bajkalská ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 09:10 1 : 4
Prešov - SSŠ Solivarská:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 10:00 0 : 3
Prešov - ZŠ Bajkalská:Veľký Šariš - ZŠ ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 10:40 1 : 6
Prešov - ZŠ Bajkalská:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 11:30 3 : 0
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 06.11.2017 12:10 7 : 1
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 08:30 3 : 0
Prešov - ZŠ Šrobárova:Prešov - ZŠ Bajkalská ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 09:10 1 : 1
Prešov - SSŠ Solivarská:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 10:00 0 : 3
Prešov - ZŠ Bajkalská:Veľký Šariš - ZŠ ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 10:40 0 : 5
Prešov - ZŠ Bajkalská:Prešov - SSŠ Solivarská ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 11:30 3 : 0
Veľký Šariš - ZŠ:Prešov - ZŠ Šrobárova ZŠ Šrobárová Prešov 19.01.2018 12:10 9 : 0

VIHORLAT HUSTE(.SK)

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla ZŠ Komenského Snina 09.11.1899 08:30 1 : 2 P
Snina - ZŠ Študentská:Snina - ZŠ Komenského ZŠ Komenského Snina 09.11.2017 09:00 1 : 5
Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla :Snina - ZŠ Študentská ZŠ Komenského Snina 09.11.2017 09:30 4 : 2
Snina - ZŠ Komenského:Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská ZŠ Komenského Snina 09.11.2017 10:00 1 : 2 P
Snina - ZŠ Komenského:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla ZŠ Komenského Snina 09.11.2017 10:30 3 : 2
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Snina - ZŠ Študentská ZŠ Komenského Snina 09.11.2017 11:00 7 : 0
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 08:30 1 : 2
Snina - ZŠ Študentská:Snina - ZŠ Komenského ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 09:00 0 : 1
Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla :Snina - ZŠ Študentská ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 09:30 2 : 0
Snina - ZŠ Komenského:Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 10:00 2 : 0
Snina - ZŠ Komenského:Belá n. Cirochou - CZŠ sv. Petra a Pavla ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 11:00 1 : 0
Zemplínske Hámre - ZŠ s MŠ Sninská:Snina - ZŠ Študentská ZŠ Komenského Snina 05.03.2018 12:00 3 : 2

VYSOKÉ TATRY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Tatranská Lomnica - ZŠ:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 09:00 5 : 4
Spišské Bystré - ZŠ:Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 09:40 5 : 0
Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ:Spišské Bystré - ZŠ ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 10:20 0 : 5
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Tatranská Lomnica - ZŠ ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 11:00 1 : 3
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 11:40 5 : 5 P
Tatranská Lomnica - ZŠ:Spišské Bystré - ZŠ ZŠ s MŠ Dolný Smokovec 12.10.2017 12:20 0 : 5
Tatranská Lomnica - ZŠ:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 01.01.2018 09:00 3 : 2
Spišské Bystré - ZŠ:Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského 01.01.2018 09:00 6 : 0
Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ:Spišské Bystré - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 9
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Tatranská Lomnica - ZŠ 01.01.2018 09:00 2 : 4
Poprad - ZŠ s MŠ Dostojevského:Dolný Smokovec - ZŠ s MŠ 01.01.2018 09:00 1 : 2
Tatranská Lomnica - ZŠ:Spišské Bystré - ZŠ 01.01.2018 09:00 1 : 8

JOJ CINEMA PARTIZÁNSKE

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - 8RG ŠH Partizánske 08.11.2017 09:00 1 : 7
Partizánske - ZŠ R. Jašíka:Partizánske - ZŠ Malinovského ŠH Partizánske 08.11.2017 09:40 1 : 9
Partizánske - 8RG:Partizánske - ZŠ R. Jašíka ŠH Partizánske 08.11.2017 10:20 11 : 0
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - ZŠ Športovcov SH Partizánske 08.11.2017 11:00 4 : 3
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - 8RG SH Partizánske 08.11.2017 11:40 4 : 9
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - ZŠ R. Jašíka SH Partizánske 08.11.2017 12:20 9 : 2
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - 8RG 17.01.2018 09:00 2 : 9
Partizánske - ZŠ R. Jašíka:Partizánske - ZŠ Malinovského SH Partizánske 17.01.2018 10:00 1 : 8
Partizánske - 8RG:Partizánske - ZŠ R. Jašíka 17.01.2018 10:20 13 : 0
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - ZŠ Športovcov SH Partizánske 17.01.2018 12:00 2 : 0
Partizánske - ZŠ Malinovského:Partizánske - 8RG 17.01.2018 11:40 0 : 7
Partizánske - ZŠ Športovcov:Partizánske - ZŠ R. Jašíka SH Partizánske 17.01.2018 13:00 10 : 0

JOJ CINEMA POVAŽSKÁ BYSTRICA

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 10.11.2017 08:00 2 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ Stred:Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná 10.11.2017 09:00 1 : 2
Pov. Bystrica - SZŠ DSA:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 10.11.2017 10:00 0 : 2
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína 01.09.2017 00:00 0 : 2
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 01.09.2017 00:00 2 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 01.09.2017 00:00 1 : 0
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 01.01.2018 09:00 1 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ Stred:Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná 28.02.2018 09:00 3 : 0
Pov. Bystrica - SZŠ DSA:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 01.01.2018 09:00 2 : 2
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína 28.02.2018 10:00 1 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ Nemocničná:Pov. Bystrica - SZŠ DSA 28.02.2018 11:00 1 : 1
Pov. Bystrica - ZŠ sv. Augustína:Pov. Bystrica - ZŠ Stred 01.01.2018 09:00 1 : 0

STRÁŽOVSKÉ VRCHY WAU

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Bolešov - ZŠ ZŠ Bolešov 11.11.2017 09:00 5 : 1
Bolešov - ZŠ:Mikušovce - ZŠ ZŠ Bolešov 11.11.2017 09:55 4 : 2
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Mikušovce - ZŠ ZŠ Bolešov 11.11.2017 10:50 7 : 0
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Bolešov - ZŠ 11.11.2017 11:45 2 : 1
Bolešov - ZŠ:Mikušovce - ZŠ 11.11.2017 12:40 2 : 0
Pruské - ZŠ H. Gavloviča:Mikušovce - ZŠ 11.11.2017 13:35 4 : 0

KYSUCE HUSTE (.SK)

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Povina - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova MsŠH, KNM 09.11.2017 08:00 2 : 6
Ochodnica - ZŠ:K.N.M - ZŠ Dolinský Potok 09.11.2017 11:00 1 : 6
K.N.M - ZŠ Clementisova:Ochodnica - ZŠ Kysucké Nové Mesto 09.11.2017 09:00 4 : 1
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:Povina - ZŠ 01.09.2017 00:00 4 : 1
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:K.N.M - ZŠ Clementisova MsŠH, KNM 09.11.2017 00:00 0 : 4
Povina - ZŠ:Ochodnica - ZŠ MŠH KNM 01.09.2017 00:00 2 : 0
Povina - ZŠ:K.N.M - ZŠ Clementisova 01.01.2018 09:00 0 : 0
Ochodnica - ZŠ:K.N.M - ZŠ Dolinský Potok 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Clementisova:Ochodnica - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:Povina - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0
K.N.M - ZŠ Dolinský Potok:K.N.M - ZŠ Clementisova 01.01.2018 09:00 0 : 0
Povina - ZŠ:Ochodnica - ZŠ 01.01.2018 09:00 0 : 0

SEVER PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Zš s Mš Oravský Podzámok:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 08:30 2 : 0
Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej:D. Kubín - ZŠ J. Matúšku ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 09:15 13 : 0
D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 10:00 0 : 11
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:Zš s Mš Oravský Podzámok ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 10:45 11 : 3
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 11:30 3 : 0
Zš s Mš Oravský Podzámok:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej ZŠ M. Medvedzie 08.11.2017 12:15 0 : 26
Zš s Mš Oravský Podzámok:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava ZŠ Medvedzie 24.11.2017 08:30 2 : 1
Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej:D. Kubín - ZŠ J. Matúšku 24.11.2017 09:15 18 : 0
D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej 24.11.2017 10:00 0 : 21
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:Zš s Mš Oravský Podzámok 24.11.2017 10:45 11 : 5
D. Kubín - ZŠ J. Matúšku:D. Kubín - Gymnázium P.O. Hviezdoslava 24.11.2017 11:30 12 : 4
Zš s Mš Oravský Podzámok:Medvezdie-Tvrdošín - ZŠ M. Medveckej 24.11.2017 12:15 0 : 21

ŽILINA PLUS

Názov tímu Miesto konania zápasu Termín zápasu
Žilina - ZŠ Lichardova:Belá - Spojená škola Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 08:30 1 : 8
Svrčinovec - ZŠ:Gbeľany - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 09:15 7 : 0
Belá - Spojená škola:Svrčinovec - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 10:15 3 : 7
Gbeľany - ZŠ:Žilina - ZŠ Lichardova Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 11:00 4 : 0
Gbeľany - ZŠ:Belá - Spojená škola Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 12:45 4 : 2
Žilina - ZŠ Lichardova:Svrčinovec - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 10.11.2017 12:00 1 : 7
Žilina - ZŠ Lichardova:Belá - Spojená škola Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 08:30 0 : 3
Svrčinovec - ZŠ:Gbeľany - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 09:15 7 : 0
Belá - Spojená škola:Svrčinovec - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 10:15 1 : 4
Gbeľany - ZŠ:Žilina - ZŠ Lichardova Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 11:00 3 : 0
Gbeľany - ZŠ:Belá - Spojená škola Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 12:45 3 : 2
Žilina - ZŠ Lichardova:Svrčinovec - ZŠ Spojená škola, Oslobodenia č. 165, 013 05 Belá 17.01.2018 12:00 0 : 3